Automobiel Sport Vereniging Hellendoorn
 

Inschrijvingen Europarit 2023

Hieronder kunt u het verloop van de inschrijving voor de Europarit 2023 volgen. Zodra inschrijvingen zijn afgerond wordt een equipenummer toegekend dat bepalend is voor de startvolgorde in de klasse. Gedurende vier weken na de prijsuitreiking kunnen deelnemers van die editie hun voorkeur voor het equipenummer voor de eerstvolgende editie aangeven. Daarna worden equipenummers toegekend in volgorde van betaling, waarbij het uiteraard wel mogelijk is een ander equipenummer te krijgen indien het gewenste nummer nog vrij is.

Equipe nr.

Bestuurder

Navigator

Sport

Tour

1

Jan Gert Averesch

t.b.a.

-

v

2

Jan Bakhuis

Colette Bakhuis-Bavius

v

-

3

Arjan Kerkdijk

Gerco Kerkdijk

v

-

4

Rebecca Ooink o.d. Dijk

Hermen Ooink o.d. Dijk

v

-

5

Gert Schepers

Bert Bosch

-

v

6

Bertus Hengstman

Carolien Hengstman

-

v

7

André Brink

René Wippert

-

v

8

Erik Morsink

Daniëlle Morsink

-

v

9

Boudewijn Machielsen

Hanneke Machielsen

-

v

10

Henk Warmelink

t.b.a.

-

v

11

Erwin Deijk

Menno Deijk

-

v

12

Harold Konijnenbelt

Jeroen Santema

v

-

13

Kevin ter Haar

Albert ter Haar

-

v

14

Gerard Tijink

Kirsten Rothman

-

v

15

Robert Veldkamp

Job Weijschede

-

v

16

Patrick Toenink

Ronald Bots

-

v

17

Wesley Reimink

Nikita Onderwater

-

v

18

Hans Snijders

Helga Snijders-Lensink

-

v

19

Roel Kleine

Rick Kleine

v

-

20

Rien Tempert

Rinke Tempert

-

v

21

Roy Voskus

Jan Voskus

-

v

22

Erik Berends

Sander Bakker

v

-

23

Rutger Holthuis

t.b.a.

-

v

24

Freddie Holthuis

t.b.a.

-

v

25

Bertus Dasselaar

t.b.a.

-

v

26

Henk van der Veen

Hendrik van der Veen

v

-

27

Gerrit Teunis

Karin Teunis-Nijhoff

-

v

28

Paul Berendsen

Carin Berendsen

-

v

29

Bob Aa

Denise Aa

-

v

30

Sanne Berendsen

Eva Brinkhof

-

v

31

Jan Willem Hietbrink

Herald Oude Hendrikman

-

v

32

Martijn Verver

André Pape

-

v

33

Richard Lucas

Dick Lucas

v

-

34

Bert Scharphof

Sandra Scharphof

-

v

35

Leon Deijk

Hans Deijk

-

v

36

Sander van Hattem

Gioia Ozsenler

-

v

37

Jeffrey van der Leije

Melanie de Man

-

v

38

Quentin Schoemaker

Niek Kemps

-

v

39

Marc ter Avest

Ben Bosch

-

v

40

Marco Jannink

Sabine Jannink

-

v

41

Tijmon Vosselman

Herbert Vosselman

-

v

42

Michel van den Hengel

Marjo van den Hengel

-

v

43

Richard de Vries

Marga de Vries-Morsink

-

v

44

Gerrit Prins

Mirjam Prins

-

v

45

René Lammertink

Josefien Lammertink

-

v

46

Erik Grooters

Tonnie Grooters

-

v

47

Theo Hoogland

Thomas Hoogland

-

v

48

Peter de Graaf

Alex de Graaf

-

v

49

Jacob Hoekstra

Renze de Vries

-

v

50

Leo Huitema

Sybrand Visser

-

v

51

Martin Arends

Mats Arends

-

v

52

Rudy Pots

Ton Oude Luttikhuis

v

-

53





54






Elroy Rudde

Yorn Rudde

-

v


Joost Weegink

t.b.a.

-

v


René van Witteveen

Tineke van Witteveen-van Beesten

-

v


Frans Krieger

Koen Krieger

-

v